Betvoy Cepbank

Betvoy hesabına cepbank ile para yatırma işlemi nasıl olur, en az kaç TL yatırılmalıdır, hepsinin cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Bahis sektöründeki en popüler yatırım seçeneklerinden biri olan cepbank, pratik yapısı ve hızlı sonuç vermesi ile ön plana çıkmaktadır. İşlemin püf noktası ise ikinci bir kişiden destek alınmasıdır. Yani kendi cep telefonunuza gönderim yapamazsınız.

Betvoy Cepbank ile Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

İlk olarak internet şubesi veya mobil uygulama kanalıyla banka hesabınıza ulaşmanız gerekir. Bu hesap vadesiz bir Türk Lirası hesabı olmalıdır. Daha sonra bankanızın menüsünden para transferlerine ve oradan da mobil havale, cep telefonuna para gönder vb gibi sekmelere giriş yaparsınız.

  • Kaç para göndereceğinizi belirttikten sonra hesabınızı işaretleyip devam butonuna tıklamanız beklenir. Akabinde alıcıya ait veriler karşınıza çıkacaktır.
  • Alıcı kısmına cep telefonunu ve isim – soy isim bilgilerini girip ilerlersiniz. Eğer daha önce işlem yapmadığınız bir numara ise bankanız sizden güvenlik doğrulaması ister.
  • Söz konusu doğrulama telefonunuza gönderilen 6 haneli güvenlik kodu aracılığıyla yapılır. Bu kodu en geç 120 saniye içinde ekrana girip işlemi onaylamış olursunuz.

Banka üzerinde gönderim işlemini tamamladıktan sonra sıra sitedeki hareketlere gelir. Kullanıcı adı ve şifreniz ile Betvoy hesabınıza ulaşırsınız. Buradan hesabım sayfasına ve akabinde para yatırma menüsüne girersiniz.

Cepbank seçeneğini işaretledikten sonra site sizden banka belirtmenizi ister. Bu seçimin ardından alıcı verilerini girmeniz gereken form ekrana gelir. Alıcının cep telefonunu, TC kimlik numarasını ve yatırdığınız miktarı yazdıktan sonra referans kodunu girmeniz gerekir.

Referans kodu sadece alıcının cep telefonuna sms olarak gönderilir. Bu nedenle bu bilgiye ulaşabilmeniz önemlidir. Kodu ve diğer bilgileri girdikten sonra beklemeye başlarsınız. Bu esnada sitenin sahada görev yapan ekipleri alıcının bilgileri ile ATM üzerinden çekim yapar.

Yazdığınız bilgiler ve çekim yapılan miktar birbirini tuttuğunda işleme onay verilir. Finans ekipleri gelen parayı sizin bakiyenize ilave eder ve hesabınız güncellenir. Bu işlemin ortalama sonuçlanma süresi 15 dakikadır.  

Cepbank ile Yatırım Yaparken Dikkat Edilecek Noktalar

  • Cepbank ile Betboy hesabınıza para transferi yaparken kendi cep telefonunuzu kullanamazsınız. Bu uygulama ilgili kanun gereğince yasaktır ve bankalar buna müsaade etmemektedir.
  • Site, işlem için minimum 20 ve maksimum 1000 TL gönderim limiti koymuştur. Bu tutarlar günlük işlem sınırlarıdır ve altında ya da üstünde işlem yapmanıza izin verilmez. Eğer bu tutardan fazla gönderim yapacaksanız başka bir alıcı bilgisi vermeniz gerekir.
  • Banka üzerindeki gönderiminiz sonrasında alıcıya gelen referans kodunun geçerlilik süresi 24 saattir. Yani bu süre dolmadan siteye giriş yapıp işlemi noktalamanız beklenir. Aksi halde para gönderen hesaba geri döner.

Betvoy’un cepbank işlemi için herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmaz. Ancak sistemdeki yoğunluğa bağlı olarak süresel anlamda farklılıklar yaşanabilir. Buna rağmen siteye depozit gerçekleştirirken başvurulan yöntemler arasında ortalama gerçekleşme süresi bakımından cepbank ilk sıralardadır.

Cepbank, genel bir isimdir ve aslında sadece Garanti Bankası tarafından kullanılmaktadır. Ancak her banka bu uygulamayı farklı bir isimle kullanıcılarına sunmaktadır. Cebe gönder, mobil transfer, cebe havale, cep telefonuna transfer gibi ibareler gördüğünüzde bu işlemin kast edildiğini anlarsınız.

Bankalar da bu işlem için günlük ve aylık limit koymuş durumdadır. Bu yüzden işlem öncesinde mevcut hakkınızı sorgulamanız tavsiye edilir. Son olarak Betvoy sitesine TEB, Akbank, Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası, QNB Finansbank (Enpara), Denizbank, Kuveyttürk, Halkbank ve Vakıfbank hesaplarınızdan cepbank gönderimi yapabileceğinizi belirtelim.

Tıkla, Betvoy’a giriş yap!

This website uses cookies.